Advertising
Ce se va întâmpla cu personalul medical angajat în pandemie?

Ce se va întâmpla cu personalul medical angajat în pandemie?
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 16 feb. 2022, 16:06
Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rafila, spune că vrea să păstreze în sistem personalul medical angajat în pandemie: „Mi se pare moral şi etic să facem în aşa fel încât ei să poată să ocupe, în condiţii de legalitate categoric, aceste posturi”.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























