Advertising
Cea mai scăzută temperatură din România a fost înregistrată noaptea trecută într-o localitatea din Sălaj

Cea mai scăzută temperatură din România a fost înregistrată noaptea trecută într-o localitatea din Sălaj
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 12 ian. 2022, 11:56
-20,2 grade Celsius înregistrate în localitatea Camăr
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























