Advertising
FOTO | Accident între Cluj şi Oradea! Un şofer a pierdut controlul autotrenului pe care îl conducea
18 apr. 2021, 09:08

FOTO | Accident între Cluj şi Oradea! Un şofer a pierdut controlul autotrenului pe care îl conducea
Articol scris de Scris de A L
Traficul este restricționat pe un sens
O autospecială a fost alertată în cursul acestei dimineți, pentru a asigura măsuri de prevenire a incendiilor având în vedere scurgerile de carburanți înregistrate ca urmare a ieșirii în afara părții carosabile a unui autocamion în apropiere de localitatea Negreni.
"Solicitarea pentru intervenția pompierilor a fost primită în jurul orei 6.20, iar în momentul sosirii la fața locului șoferul era ieșit din cabină și a refuzat consultul medical.
Compania care deține camionul întreprinde măsuri pentru scoaterea acestuia din poziția respectivă.
Traficul este restricționat pe un sens, iar traficul feroviar de pe linia din apropiere nu a fost afectat", a transmis ISU Cluj.
Sursa: Realitatea de Cluj
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:37 - Jocurile din spatele numirii lui Eugen Tomac. Miron Mitrea: „Nu e politică, e business pe 17 miliarde de euro. Toți vor să-și bage un pic codița în banii ăștia”
- 22:35 - Prăpăd în Vrancea. Viiturile au măturat totul, oameni luați pe sus de ape. Pompierii militari intervin în forță - FOTO
- 22:31 - Focuri de armă trase în Lupeni asupra unei familii. Patru victime au ajuns la spital - VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News














