Advertising
POLIȚIA ROMÂNĂ, NOI PRECIZĂRI DESPRE CAMERELE NOI DE PE ȘOSELE: AMENZI AUTOMATIZATE PENTRU DEPĂȘIREA VITEZEI LEGALE

POLIȚIA ROMÂNĂ, NOI PRECIZĂRI DESPRE CAMERELE NOI DE PE ȘOSELE: AMENZI AUTOMATIZATE PENTRU DEPĂȘIREA VITEZEI LEGALE
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 7 ian. 2025, 16:54
Poliția Română a început implementarea sistemului de monitorizare a traficului rutier e-Sigur, care utilizează dispozitive radar montate pe trepied pentru a supraveghea drumurile naționale și autostrăzile din România.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:06Medicină, în topul preferințelor absolvenților. Record istoric de înscrieri la UMF „Carol Davila” în 2026
- 12:23Cod Roșu de inundații și viituri rapide în Dâmbovița și Prahova. Avertizare hidrologică de ultimă oră pentru mai multe județe din România
- 11:38Navele, somate să ocolească zona unde se află petrolierul. DSU:”Nu putem interveni din cauza pericolului de explozie”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























