FOTO | Băiat de 23 de ani dat dispărut | Dacă îl vedeţi sunaţi la 112

FOTO DISPARUT
Un tânăr în vârstă de 23 de ani este căutat de către polițiști și familie. Acesta a plecat azi-dimineață de la locuința din Cluj-Napoca și nu a mai revenit, iar telefonul îi este închis.
Dacă dețineți informații cu privire la acesta, nu ezitaţi să apelaţi gratuit 112 pentru a anunţa imediat Poliţia!
Polițiștii desfășoară investigații pentru depistarea lui Gabriel TIȘE, un tânăr în de 23 de ani, din Râșca, care a plecat azi-dimineață de la locuința de reședință din Cluj-Napoca și nu a mai revenit. De asemenea, familia nu a mai putut lua legătura cu acesta, având telefonul închis.SEMNALMENTE – 175 cm înălţime, circa 70-75 de kg, constituție atletică, ochi căprui, păr șaten.
Cetățenii care pot furniza orice informaţii despre persoana dispărută, sunt rugați să se adreseze celei mai apropiate unităţi de poliţie sau să apeleze gratuit
numărul unic de urgenţă 112!
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 20:16 - Christian Eriksen a luat o decizie după noul incident care a șocat lumea fotbalului: „Mă concentrez pe familie și recuperare”
- 19:20 - Alertă meteo pentru 9 iunie 2026! Furtuni, vijelii și grindină în mai multe regiuni. Unde se ating 32 de grade
- 18:46 - Panică la Kremlin după amenințarea spionajului cu AI! Sistemul care îl protejează pe Vladimir Putin, oprit și verificat de urgență
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News














